• Duvar Kağıdı Ankara
  • Duvar Kağıdı Ankara
  • Duvar Kağıdı Ankara
  • Duvar Kağıdı Ankara

İthal Duvar Kağıdı ve Yerli Duvar Kağıtları Ankara

Dekodizayn Duvar Kağıdı Çeşitleri

Anka, Alfa, İndigo, Bn, Sırpi, Rasch, Adawall, Decowall, Lamos, Rumi, Seven, Kalinka, çocuk ve bebek odası duvar kağıtları, novamur, Genesis, Ainos, Calla, Ravena, üç boyutlu duvar kağıtları, modern çiçekli ve tekstil tabanlı duvar kağıtları, boyanabilir yıkanabilir silinebilen, akustik duvar kağıdı, Armani gibi markaları bünyesinde bulundurmaktadır. Ankara içinde ve ilçelerinde duvar kağıdı satışı ve uygulama hizmeti vermekteyiz.

Duvar Kağıdı Ankara

Hiçbir Yerde Göremeyeceğiniz 1. Sınıf Kalitede Yüzlerce Farklı Çeşit ve Desenlerde ki Silinen, Yıkanan, Boyanan Duvar kağıdı ve Üstün Hizmet Anlayışımızla Yanınızdayız...

Dekodizayn Müşterilerine Ücretsiz Duvar Ölçüsü Alımı, Teknik Servis Sağlamaktadır. Sorun Yaşamak İstemiyorsanız Bizi Arayın...

Firmamız ithal ve yerli dekoratif duvar kağıtları satış ve uygulamasını yapmaktadır. Konusunda uzman ekibimizle eviniz, işyeriniz çok şık bir görüntüye kavuşacak olup en az 10 yıl, boyayla tadilatla uğraşmaktan kurtulacaksınız. Firmamız ithal ve yerli dekoratif duvar kağıtları satış ve uygulamasını yapmaktadır. Engelli asansörü, evden eve nakliyat

DEKODİZAYN DUVAR KAĞIDI;

Tüm Türkiye' ye Duvar kağıdı ile ilgili her türlü hizmeti vermektedir. İthal duvar kağıtları satışı ve uygulamasını yapan Dekodizayn, rakipsiz fiyat politikası ile , dünyanın en kaliteli ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Ev dekorasyonunda vazgeçilmez ürünü olan duvarkağıtları ile artık boya, tadilat, masraftan kurtuluyorsunuz. Dekodizayn ile minimum 15 yıl bir daha evinizin duvarlarına masraf etmiyorsunuz. Silinebilen ve yıkanabilen duvar kağıtlarının temizliği çok kolay olup her türlü mekanda kullanılabilmektedir.

Duvarkağıdı ürünlerinin en çok kullanıldıgı mekanlar cafe, restoran, ofis, işyerleri, evler, salonlar, çocuk odaları, firmalar, otellerdir.

Çok ekonomik bir üründür. Çünkü kullanılan mekanlarda bir daha en az 15 yıl herhangi bir masraf ve tadilat yapmanıza gerek kalmaz.

Dekodizayn ürünleri uzun ömürlüdür. nefes alır, bakteri oluşumunu önler, duvarda çatlakların oluşumunu engeller.

Alçı ve boya üzerine uygulanmalıdır. saten boya var ise uygulama öncesi geri dönüşüm astarı tatbik edilmelidir.

Uygulanması boyaya göre çok kolaydır.Koku , pislik olmaz

Ankara da merkezi olan dekodizayn, uzman ve deneyimli uygulama ekibi ile hizmet vermektedir.

İthal duvar kağıdı, boyanabilir duvar kağı, yıkanabilir duvar kağıdı, silinebilir duvar kağıtları, kağıt tabanlı, vinil duvar kağıdı çeşitlere sahiptir.

Satın alırken naylon olmamasına, kumaş dokulu ve elyaf olmasına dikkat edilmelidir. Özellikle çocuk ve bebek odası ürünlerinin kesinlikle nefes - hava alabilir özellikte olması gerekir. boyanabilir kağıt almak isteyen sayın müşterilerimizin şunlara dikkat etmesi gerekir.

Boyanabilen ürünler polyesterin fırınlanması ile oluşmuş köpük türü ürünlerdir.Dolayısı ile darbelere vinil kağıtlar kadar dayanıklı değildir. silinmesi zordur.( nemli bez ile hafifçe) ve kirlendikçe boyanması gereken ürünlerdir.Alırken bütün bu hususlara dikkat edilmesi gerekir.

Dekodizaynda satışı yapılan duvarkağıdı ürünleri uluslararası kalite belgelerine sahip dünya markalarıdır.
ithal ve yerli ürün satışı yapmaktayız.

Şehir dışından bize ulaşan müşterilerimiz internet üzerinden satış sistemi ile Duvar Kağıdı satın alabilirler. Tüm Türkiye'ye satış imkanımız bulunmakta olup 2 gün içinde kargo ile elinize ulaşmaktadır.

Dekodizayna sadece alışveriş için değil, her türlü teknik destek , ürünler hakkında sorularınız, danışabilirsiniz.

 

 

 

DEKODİZAYN MERKEZ SATIŞ OFİSİ

Ankara Adres : BALGAT ÇETİN EMEÇ BLV. 72/A ÇANKAYA/ANKARA Tel: (0532) 346 37 46

e-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.