• Duvar Kağıdı Ankara
  • Duvar Kağıdı Ankara
  • Duvar Kağıdı Ankara
  • Duvar Kağıdı Ankara

İthal Duvar Kağıdı ve Yerli Duvar Kağıtları Ankara

Dekodizayn Duvar Kağıdı Çeşitleri

Anka, Alfa, İndigo, Bn, Sırpi, Rasch, Adawall, Decowall, Lamos, Rumi, Seven, Kalinka, çocuk ve bebek odası duvar kağıtları, novamur, Genesis, Ainos, Calla, Ravena, üç boyutlu duvar kağıtları, modern çiçekli ve tekstil tabanlı duvar kağıtları, boyanabilir yıkanabilir silinebilen, akustik duvar kağıdı, Armani gibi markaları bünyesinde bulundurmaktadır. Ankara içinde ve ilçelerinde duvar kağıdı satışı ve uygulama hizmeti vermekteyiz.

Duvar Kağıdı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Duvar Kağıdı Alırken nelere dikkat edilmeli?

Duvar Kağıdı Boyaya göre üstünlükleri nelerdir?

Boyaya göre avantajları nelerdir?

Eğer evime ürünlerinizden kaplatmak istiyorum diyorsanız, Dekodizayn ile mutlaka görüşmelisiniz.


Duvar Kağıdı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli !!!

Temmuz ve Ağustos 2012 tarihlerinde Türkiye’ de ki bütün illerde satış noktalarına ziyaretler gerçekleştirdik açıkcası hayal kırıklıgı ve üzüntü içinde geri döndük..

Satıcılarının geneli % 95 i diyebiliriz duvarkağıdı hakkında hiçbir teknik bilgiye sahip değil, teknik bilgiye sahip olanlarında umrunda değil. Müşteri sorun yaşarmı, mutfağına seçtiği kağıt kullanışlımıdır, silinirken sıkıntı yaratırmı, çocuk odasındaki kağıt nefes alabilirmi, çocuk oyuncağı sürtse kağıt yırtılırmı kimsenin umrunda değil.. Ben kazandıgım parayı bilirim felsefesi hakim genelde..


İşte bu bilgisizlik ve vurdumduymazlık zamanla sorunların çıkmasına ve müşterinin gözünde duvarkağıdı mı aman aman bir daha yaptırmam düşüncesi oluşmasına neden olmaktadır. Çok iyi marka diye satılan bir çok marka var bunları müşteri bilmediğinden dayanıklı ve kaliteli sanıyorlar, fakat bunları satan esnaflarında bu ürünlere evet çok iyi marka bu demeleri de ziyaretimiz sırasında garibimize giden olaylar arasındaydı.

Marka büyük olabilir (bütçe, aşırı reklam nedeniyle vs) ama ürün dayanıklı olmalıdır. İnsanlar evlerine, duvarlarına yaptırıp 15 yıl rahatça kullanmak istiyorlar. Köpük türü tırnagımızı sürttüğümüzde soyulan çizilen kağıt ne işe yararki? Koltuk temas ettiğinde yırtılan, tırnakla bile çizilen kağıtları fahiş fiyatlara satmak pekte helal bir kazanç olmasa gerek.. Tamam bu ürünler satılsın ama müşteriye satış sırasında bakın bu kağıtlar yumuşak dokuludur, soyulur çabuk darbe alır diye bilgi vermek gerekir.

Her önüne gelenin bir mağaza açtıgı bu dönemde sektöre zarar vermelerini engellemek için duvarkağıdı alırken kalite kontrolunu kendiniz yapmalısınız. Satıcı ne derse desin siz katalogu açıp begendiğiniz ürüne tırnak testi yapın, eğer çizildiyse soyulduysa o kağıt kullanışlı değildir.

DEKODİZAYN MERKEZ SATIŞ OFİSİ

Ankara Adres : BALGAT ÇETİN EMEÇ BLV. 72/A ÇANKAYA/ANKARA Tel: (0532) 346 37 46

e-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.