Duvar Kağıdı Uygulama

Duvar kağıdı uygulanacak yerin mutlaka alçı olması gerekir.düz ve  pürüzsüz bir zemin gereklidir.duvar kağıdı estetik bir üründür. Pislikleri kapatma malzemesi değildir.saten boya var ise astar sürülmelidir. Duvar kağıdı uygulandıktan sonra en az 24 saat cam açılmamalıdır.

Duvar kağıdı Uygulama

En fazla 1 rulo açarak  kesmeden önce desenleri ve kağıt yüzeyini kontrol ediniz. Tavan ve döşemenin birbirine paralelliğini  kontrol ediniz. Duvar yüksekliğini her bir duvar yüzeyi için en az  üç noktadan ölçünüz ve en büyük değeri yükseklik olarak kabul ediniz. 

Sayfa-4: Duvar  kağıdı teknikleri

Satın aldığınız duvar kağıdı ile ilgili tüm özellikler duvar kağıdı rulosunda bulunan etiketinde belirtilmiştir. Uluslararası bu işaretlerin anlamı arka sayfada belirtilmiştir.

UYGULAMA ÖNCESİ BU ÖZELLİKLERE DİKKAT EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

Uygulama sorumluluğu satın alandadır.  Bu nedenle ustanıza bu  formu okutunuz.

Uygulama fazlası ürünler ambalajı açılmamış, yeniden satılabilir durumda olmak kaydı ile satış  tarihinden itibaren 15 gün içinde satış fişi veya faturası ibraz edilmek şartı ile iade edilebilir. Bunun dışında iade ve değişim kabul edilmez.  Stok harici özel siparişle getirilen ürünlerde uygulama fazlası iade kabul  edilmez.

DEKODİZAYN MERKEZ SATIŞ OFİSİ

Ankara Adres : BALGAT ÇETİN EMEÇ BLV. 72/A ÇANKAYA/ANKARA Tel: (0532) 346 37 46

e-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.